Rafting Dunajec  - Vyletik.eu

Popis raftingu na Dunajci

Ak ste milovníci divokej vody a adrenalínu, zážitok v podobe raftingu na rieke Dunajec bude pre vás ten pravý. Rieka Dunajec sa tiahne Pieninským národným parkom na slovensko-poľských hraniciach. V rafte vás môže sprevádzať skúsený inštruktor, ktorý bude zároveň sprievodcom po národnom parku Pieniny. Rafting je tak vhodný aj pre ľudí, ktorí v rafte ešte nikdy nesedeli. Pokiaľ už máte s raftom skúsenosť, tak spoločnosť slúži aj ako požičovňa raftov a vybavenie.

Rafty na Dunajci si môžu vyskúšať rodiny s deťmi, ale môže to byť aj skvelý spôsob na strávenie na firemnú akcie. K dispozícií sú 3 trasy, ktoré môžete splavovať: Červený Kláštor – Lesnica, Spišská Stará Ves – Lesnica alebo Spišská Stará Ves – Kroscienko. Späť k východiskovému bodu sa môžete dostať po cyklo-turistickom chodníku. Môžete ísť po svojich a vychutnávať tak krásy Pieninského národného parku alebo si požičať bicykle.  Na trase Lesnica – Červený Kláštor tiež každú hodinu premáva autobus.

Cesta a parkovanie

Ako sa dostať do raftingu na Dunajci a kde zaparkovať? Zaparkovať auto môžete priamo pri spoločnosti Rafting Dunajec, ktorá zabezpečuje raftovanie. Zaparkovať auto tu môžete na max. 3 hodiny.

Cenník

Červený Kláštor - Lesnica

Počet
Cena
2 osoby + inštruktor 53 €
3 osoby + inštruktor 50 €
4 osoby a viac 14 € / osoba
Spišská Stará Ves - Lesnica
Počet
Cena
2 osoby + inštruktor 70 €
3 osoby + inštruktor 70 €
4 osoby a viac 17 € / osoba
Spišská Stará Ves - Kroscienko
Počet
Cena
2 osoby + inštruktor 100 €
3 osoby + inštruktor 105 €
4 osoby a viac 27 € / osoba

Vybavenie

Aktivity v okolí

    Adrenalín, Dobrodružstvo, Šport,

Mapa

Navigovať Pridať do mojej cesty

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ubytovanie v okolí

Nenašli sa žiadne položky.