Lyžiarske stredisko Ski Talgárt  - Vyletik.eu

Lyžiarske stredisko Ski Talgárt nájdete pod vrchom Kráľová hoľa neďaleko obce Telgárt a asi 28 km od mesta Poprad. Lyžiarske stredisko ponúka okrem kvalitnej lyžovačky aj nádherný výhľad na vrch Kráľová hoľa. Toto lyžiarske stredisko vám môže ponúknuť lyžovačku na 10 zjazdových tratiach s celkovou dĺžkou 6,5 km. Ski Talgárt leží v nadmorskej výške 905 až 1300 m.n.m. a celkové prevýšenie zjazdoviek je 395 metrov. Zjazdovky sú určené pre začínajúcich, pokročilých ale aj skúsených lyžiarov. Nachádzajú sa tu aj tri freeride zóny, ktoré nie sú upravované. K dispozícií je aj večerné lyžovanie, ktoré prebieha na 1 km dlhej zjazdovke.

Bezproblémovú prepravu lyžiarov zabezpečuje 7 lyžiarskych vlekov s celkovou prepravnou kapacitou 3500 osôb za hodinu. Občerstviť sa môžete v reštaurácií reštaurácií, Apreski bare alebo v Bare Snow, ktorý je postavený len v dobrých snehových podmienkach a to priamo na svahu.

V areály lyžiarskeho strediska sa tiež nachádza lyžiarska škola, požičovňa lyží a ski servis. Súčasťou areálu sú tiež bežecké trate s dĺžkou 2 km a trate na sánkovanie.

SKI Telgárt (Official Promo Video)
  • Adresa Ski Telgárt
    Telgárt 503,
    976 73 Telgárt

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ubytovanie v okolí