alt=

Popis Bardejovských kúpeľov

Bardejovské kúpele patria medzi najlepšie kúpele na Slovensku. Tieto kúpele vznikli pravdepodobne už v 12. storočí. Krásne budovy Bardejovských kúpeli sa nachádzajú v tichom prostredí neďaleko mesta Bardejov.

Do kúpeľov prichádzajú pacienti s onkologickými chorobami, s chorobami obehového ústrojenstva, s chorobami tráviaceho ústrojenstva, s chorobami nervové ochorenia a mnohými ďalšími závažnými ochoreniami. Kúpele majú najširšie indikačné zameranie
Lôžková kapacita Bardejovských kúpeľov dosahuje až 1000 lôžok.

Súčasťou Bardejovských kúpeľov sú 4 hotely s rôznym ubytovacím štandardom. Pre najnáročnejších hostí je určený hotel Alexander****, ktorý ponúka komfortné ubytovanie.

Hostia si samozrejme môžu vychutnať aj wellness v podobe procedúr ako napríklad suchá sauna, parná sauna, inhalačná sauna, infrasauna. Pre deti je určený detský bazén so šmýkačkou, vodným ježkom a zvonom.

V kúpeloch sa nachádza aj vodný svet, v ktorom je umiestnený relaxačný bazén s teplota vody 32 °C a tiež kľudový bazén. V kľudovom bazéne sú umiestnené atrakcie ako vodná čaša, dnová perlička, sedacia lavica so vzduchom, podhladinové LED osvetlenie, hydromasážne trysky v stene a ďalšie atrakcie, ktoré sa majú postarať o relax hostí.

Priamo v kúpeloch sa nachádza múzeum cisárovnej Sisi, ktorá tu bola istý čas ubytovaná. Tento apartmán sa dá v prípade záujmu tiež rezervovať ako ubytovanie.

Vybavenie

Aktivity v okolí

    Kúpanie, Relaxácia,

Video

Spa Bardejovské Kúpele - Presentation movie

Mapa

Navigovať Pridať do mojej cesty

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ubytovanie v okolí

od €35
0 / 5
Pridať do obľúbených