Cestovanie po Slovensku

Portál Vyletik.eu Vám ponúka ten najlepší výber ubytovania na Slovensku. V ponuke ubytovaní môžete nájsť lacné chaty, penzióny, hotely, priváty, ale napríklad aj ubytovanie v kúpeľoch a aquaparkoch. Vyhľadať ubytovanie môžete pomocou vyhľadávacieho formulára a jeho kritérií. Každý návštevník si tak môže nájsť to najkvalitnejšie ubytovanie, ktoré mu vyhovuje.
V zimnom období je najžiadanejšie ubytovanie pri lyžiarskom vleku a lyžiarskych strediskách. Náš portál dokáže zariadenia vyfiltrovať a vy si môžete rýchlo a jednoducho rezervovať ubytovanie.
V horúcich letných mesiacoch vzrastá dopyt pre ubytovanie pri jazere, vode a v neposlednom rade pri aquaparkoch.
Sú však aj takí ľudia, ktorí majú v obľube prechádzky po našej slovenskej prírode alebo nádherných historických pamiatkach. Preto slúži portál Vyletik.eu aj na vyhľadávanie turistických o oblastí a zaujímavostí.

Zobraziť viac

Turistika na Slovensku ponúka široké spektrum miest z ktorých si môžu návštevníci vybrať. Preto sme zhotovili prepracovaný systém, ktorý uľahčuje vyhľadať to najatraktívnejšie miesto pre výlet na Slovensku.
Slovenské hrady a zámky lákajú nie len domácich, ale aj zahraničných turistov. Len málo krajín na svete sa môže pochváliť s tak bohatým historickým dedičstvom. Medzi ďalšie najnavštevovanejšie zaujímavosti na Slovensku patria Vysoké Tatry, ktoré vyrazia dych nejednému návštevníkovi. Netreba však zabúdať aj na ostatné slovenské pohoria a vrchy ako napríklad Malá a Veľká Fatra, Nízke Tatry, Slovenský raj, Malé Karpaty a mnohé ďalšie.

Ďalšou významnou kategóriou turistiky na Slovensku sú rodičia s deťmi. Naplánovať turistiku pre deti nemusí byť vždy také jednoduché a preto sme pre nich venovali samostatná kategóriu „Výlety pre deti“.

Zatvoriť